• 884 977 007
  • biuro@zychfa.pl


ZYCH Financial Advisors powstało po to, by zapewnić najwyższej jakości produkty bankowe i inwestycyjne, które efektywnie pomogą zarządzać finansami osobistymi lub finansami przedsiębiorstwa.

Napisz do nas
  • Aleja Pokoju 13, 31-548 Kraków

  • tel. 884 977 077

  • biuro@zychfa.com


O Nas

ZYCH Financial Advisors

Kredyty dla firm

Kredyty inwestycyjne

Kredyty obrotowe

Kredyty na bieżące finansowanie

Nasz klient to:

  • Klient firmowy – prowadzący działalność w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki cywilnej, spółki jawnej od ponad 5 lat, posiadający obrót roczny powyżej 1 mln.
  • Inwestor/Przedsiębiorca, który chce dostrzega szanse i okazje na nowe pomysły inwestycyjne, mogące wzmocnić finansową stabilność firmy lub przyczynić się do jej szybszego rozwoju.

Dzięki uczciwości i zaangażowaniu w to, co robimy, firmy, którym na co dzień doradzamy, są liderami w swoich branżach – to wielkie osiągnięcie, ale także duża odpowiedzialność.

Nasze wieloletnie doświadczenie daje nam możliwości zaoferowania najbardziej korzystnych produktów bankowych, które pozwolą na rozwój firmy, przeprowadzenie nowych inwestycji lub modernizacji.

Wizja

Pragniemy stworzyć nową jakość w zakresie doradztwa finansowego. Dlatego w naszej pracy stawiamy na to, by każdy, kto korzysta z pomocy doradcy finansowego czuł się bezpieczny. By to osiągnąć ciągle się rozwijamy – szukamy nowych i wygodnych rozwiązań dla klientów przy jednoczesnym wykorzystaniu innowacyjnych narzędzi do zarządzania finansami.

Oprócz sukcesu liczy się dla nas uczciwość w stosunku do klientów, współpracowników i partnerów biznesowych – naszą jakość budujemy na zaufaniu. Właśnie ta zasada sprawia, że możemy aspirować do miana lidera w zakresie usług świadczących doradztwo finansowe.

Historia

ZYCH Financial Advisors działa na rynku usług finansowych od ponad 10 lat.

Współpracujemy jedynie z doświadczonymi ekspertami w dziedzinie finansów, bankowości i nieruchomości. Nasi specjaliści są osobami, które prócz wiedzy i praktyki, posiadają także wiele życzliwości i zrozumienia dla potrzeb klientów.