• 884 977 007
  • biuro@zychfa.pl


ZYCH Financial Advisors powstało po to, by zapewnić najwyższej jakości produkty bankowe i inwestycyjne, które efektywnie pomogą zarządzać finansami osobistymi lub finansami przedsiębiorstwa.

Napisz do nas
  • Aleja Pokoju 13, 31-548 Kraków

  • tel. 884 977 077

  • biuro@zychfa.com


Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne Kraków, Rzeszów

Czy otrzymanie kredytu hipotecznego jest proste? Kredyty hipoteczne i ich uzyskanie wymagają pomocy profesjonalistów. Przejdź procedurę uzyskania kredytu hipotecznego z Zych Financial Advisors – z nami będzie łatwo.

ZYCH Financial Advisors powstało po to, by zapewnić najwyższej jakości produkty bankowe, inwestycyjne w tym kredyty hipoteczne. Efektywnie pomagamy zarządzać finansami osobistymi lub finansami przedsiębiorstwa.

Zawsze szukamy indywidualnych rozwiązań, które będą dopasowane do możliwości klienta. Zwłaszcza w kredytach hipotecznych jest to istotne aby je „dopasować do klienta” i jego długoterminowych możliwości.

Chcesz kredyt hipoteczny?

Jeżeli już podjąłeś decyzję, zaczynajmy. Uzyskanie kredytu hipotecznego nie jest trudne. Lecz jest masa mitów wokół kredytu hipotecznego, zapomnij o nich! Stać Cię na kredyt, jeżeli jakiś bank Ci odmówił, inny udzieli Ci kredytu. Na pewno także pomożemy Ci ze zdolnością kredytową. W momencie decyzji o kredycie pojawiają się wątpliwości, lecz większość pozostaje w sferze mitów lub są to kwestie czysto formalne.

Pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego szybko i bez stresów to rola Zych Financial Advisors!
Przy odpowiednim wsparciu otrzymanie odpowiedniej kwoty kredytu może okazać się bardzo proste.

Oprocentowanie kredytu składa się ze zmieniającej się stawki WIBOR i stałej marży banku. I o ile w przypadku tej pierwszej nie masz na nią wpływu, o tyle na marżę już tak. Praktycznie wszystkie banki dają możliwość negocjowania marży, o czym bardzo często kredytobiorcy nie wiedzą. Pamiętaj, że im niższe oprocentowanie, tym mniejsza comiesięczna rata spłaty kredytu.

Kosztem, jaki ponosi kredytobiorca, jest też prowizja, pobierana przez bank udzielający kredytu hipotecznego. Prowizja to jednorazowa opłata pobierana przez bank, która stanowi określony procent wartości całego kredytu. Jest to istotny koszt, ponieważ ze względu na kwoty kredytów hipotecznych, może być  duży.

To właśnie RRSO jest wyznacznikiem tego, jakie rzeczywiste koszty poniesiesz, zaciągając kredyt hipoteczny. Poszukując więc idealnej oferty dla siebie i porównując propozycje banków, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na RRSO, bo zawiera wszystkie koszty kredytu, jakie ponosi kredytobiorca, w tym prowizję i rozmaite opłaty.

Marża jest kosztem stałym, który ustalany jest przez bank i oznacza jego zysk z kredytu udzielonego Klientowi. Jest bardzo ważnym składnikiem oprocentowania, a jej wysokość zależy przede wszystkim od zdolności kredytowej kredytobiorcy oraz tego, jakie są wysokość, waluta i cel kredytu. Marża powinna być stała, jednak przed zaciągnięciem kredytu warto dowiedzieć się, czy na pewno tak będzie.

Możesz nam zaufać

Ponad 500 udzielonych kredytów hipotecznych na terenie całego kraju!

Doświadczenie=sukces

212.000.000 zł to wartość nieruchomości zakupionych przez naszych klientów

Bezpieczeństwo to podstawa

Sprawdzeni deweloperzy, wyselekcjonowane banki, 100% skuteczności jeżeli podejmujemy się pośrednictwa

Kredyty hipoteczne

Od wyboru, aż po odbiór kluczy do nowego mieszkania.

Pierwsze mieszkanie

Decyzja o zakupie pierwszego mieszkania może być trudna. Mogą pojawić się wtedy liczne wątpliwości i rozterki, których rozwiązanie może przysporzyć sporo kłopotów.

Jakie mieszkanie wybrać? Co zrobić z mieszkaniem, gdy pojawi się okazja do przeprowadzki w nowe miejsce? Jaka lokalizacja jest najlepsza, aby mieszkanie nabrało wartości?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielą specjaliści z ZYCH Financial Advisors.

Pomogą wyszukać najlepszą ofertę bankową, przedstawią najkorzystniejsze inwestycje developerskie i skompletują dokumenty niezbędne do przeprowadzenia transakcji i ubiegania się o kredyt w banku.

Przykład:

Lokalizacja mieszkania to jedna z najważniejszych kwestii przy wyborze. Jak widać na poniższym przykładzie różnice ceny przy zakupie potrafią być naprawdę duże! Decydując się na opcję ratalną można jednak zminimalizować koszty do rozsądnego poziomu.

Kawalerka

25m2 – III piętro

Cena zakupu: 160 000 zł

Rata kredytu 25 lat: 735 zł

Rata kredytu 30 lat: 661 zł

27,02m2, III piętro

Cena zakupu: 250 000 zł

Rata kredytu 25 lat: 1124 zł

Rata kredytu 30 lat: 1008 zł

27,25m2

Cena zakupu 267 000 zł

Rata kredytu 25 lat: 1200 zł

Rata kredytu 30 lat: 1076 zł

Zamiana mieszkania

Co zrobić ze starym mieszkaniem ? Wynająć czy sprzedać ? Czy muszę je spłacić do końca?

Decyzja o zamianie mieszkania bardzo często przychodzi z trudem, ponieważ wiele osób nie wie, jakim kapitałem dysponuje. Klienci stoją przed dwiema możliwościami: albo zamienić mieszkanie na inne, albo sprzedać stare i kupić nowe. Przeprowadzenie tych transakcji jest dość skomplikowane, zwłaszcza wówczas, gdy pragniemy kupić nowe mieszkanie za pieniądze ze sprzedaży obciążonego hipoteką starego mieszkania.

ZYCH Financial Advisors opracowało unikatowe rozwiązania, które w prosty sposób pozwolą zamienić stare mieszkanie na nowe.

Przykład:

Cena zakupu większego mieszkania potrafi być naprawdę duża – szczególnie dla dużych metraży (powyżej 70m2) i w dobrej lokalizacji. Bardzo mało jest osób, które stać, aby zapłacić kwoty tego rzędu. Dzięki rozdzieleniu płatności na korzystne raty możliwe jest jednak uzyskanie takiej kwoty, która znacznie mniej obciąży domowy budżet

Mieszkanie 2-3 pokoje

57,82m2

Cena zakupu: 368.024zł

Rata kredytu 25 lat: 1655zł

Rata kredytu 30 lat: 1484zł

71,46m2

Cena zakupu: 493.074zł

Rata kredytu 25 lat: 2217zł

Rata kredytu 30 lat: 1988zł

27,25m2

Cena zakupu 267 000 zł

Rata kredytu 25 lat: 1200 zł

Rata kredytu 30 lat: 1076 zł

Mieszkanie jako inwestycja – zakup na wynajem

Zakup mieszkań na wynajem to bardzo opłacalna inwestycja jeśli zakłada się długoterminową inwestycję. To także jeden z najbardziej popularnych sposobów na pomnożenie swojego kapitału. Największą zaletą tego rodzaju inwestycji jest bezpieczeństwo.

ZYCH Financial Advisors pomoże zdecydować, czy lepiej zainwestować własne pieniądze w kupno mieszkania pod wynajem, czy może lepiej skorzystać z kredytu bankowego. Specjaliści pomogą również znaleźć takie nieruchomości, które zagwarantują możliwie najszybszy i najbardziej bezpieczny zwrot z inwestycji.